Komisijos ir darbo grupės

Turto metinės inventorizacijos komisija:

Pirmininkė - neformaliojo švietimo mokytoja Nijolė Medvedeva.

Nariai:

specialistė apskaitai Vaida Norvaišienė;

logopedė Ingrida Kasputytė;

auklėtojos padėjėja Loreta Stančikienė;

biudžetinių įstaigų centralizuotos apskaitos skyriaus specialistas.

Lopšelio-darželio „Giliukas“ vidaus audito komisija:

Komisijos pirmininkė – auklėtoja Kristina Janavičienė;

sekretorė – logopedė Ingrida Kasputytė.

Nariai:

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Gedrimienė;

neformaliojo švietimo mokytoja Nijolė Medvedeva;

auklėtoja Loreta Karpuvienė;

auklėtoja Lina Patkaukienė;

priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ilona Rebždienė.

 

 

Maisto produktų inventorizacijos komisija:

Pirmininkė - neformaliojo švietimo mokytoja Nijolė Medvedeva.

Nariai:

specialistė apskaitai Vaida Norvaišienė;

valytoja, rūbų prižiūrėtoja Birutė Veršilienė.

Materialiai atsakingas asmuo – sandėlininkė Valentina Urbaitienė.

Ilgalaikio ir trumpalaikio turto pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti nurašymo, išardymo ir likvidavimo komisija:

Pirmininkė - neformaliojo švietimo mokytoja Nijolė Medvedeva.

Nariai:

specialistė apskaitai Vaida Norvaišienė;

meninio ugdymo mokytoja Vilma Einikienė;

remonto darbininkas Algis Norvaišas

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“  vaiko gerovės komisija:

Pirmininkė –  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Gedrimienė.

Pavaduotoja – logopedė Ingrida Kasputytė.

Sekretorė – auklėtoja Ingrida Butkienė.

 Nariai:

direktorė Marytė Savickienė;

auklėtoja Raimonda Užpalienė;

auklėtoja  Laima Laurinaitienė;

visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rima Jefimova.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ ikimokyklinio ugdymo programos atnaujinimo kūrybinė darbo grupė:

Pirmininkas - direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Gedrimienė.

Nariai:

direktorė Marytė Savickienė;

auklėtoja Kristina Janavičienė;

auklėtoja Laima Laurinaitienė;

auklėtoja Audronė Žemgulienė;

auklėtoja Lina Patkaukienė;

auklėtoja Ingrida Butkienė;

auklėtoja Laimina Alešiūnienė;

meninio ugdymo mokytoja Vilma Einikienė;

neformaliojo švietimo mokytoja Nijolė Medvedeva.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“  gautinų sumų ir išankstinių apmokėjimų nuvertėjimo komisija:

Komisijos pirmininkas –  specialistė apskaitai Vaida Norvaišienė.

Nariai:

direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams Eugenija Čekienė;

neformaliojo švietimo mokytoja Nijolė Medvedeva;

 direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Gedrimienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“  metinio veiklos plano parengimo darbo grupė:

Pirmininkė - direktorė Marytė Savickienė;

Sekretorė – administratorė Gražina Jonavičienė;

Nariai: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Gedrimienė;

direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams Eugenija Čekienė;

logopedė Ingrida Kasputytė;

priešmokyklinio ugdymo pedagogė  Ineta Mačiulaitienė;

priešmokyklinio ugdymo pedagogė  Ilona Rebždienė;

auklėtoja Audronė Žemgulienė;

meninio ugdymo mokytoja Vilma Einikienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ strateginio plano 2016-2018 metų parengimo darbo grupė:

Pirmininkė – direktorė Marytė Savickienė.

Sekretorė – sekretorė Gražina Jonauskienė.

Nariai:

auklėtoja Vilma Vilkienė;

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Gedrimienė;

direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams Eugenija Čekienė;

auklėtoja Lina Patkaukienė.

Atsakingu asmenų, už geros higienos ir praktikos taisyklių įdiegimą, grupė:

Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams Eugenija Čekienė;

Maisto produktų sandėlininkę Valentiną Urbaitienę;

Virėją Laimą Jankūnienę;

Virėją Vilmą Milienę;

Virėją Mariną Karuševą;

Virtuvės pagalbinę darbuotoją Liną Pašilytę.

Atsakingas asmuo už korupcijos prevencijos vykdymą:

Meninio ugdymo mokytoja Vilma Einikienė

Paramos skirstymo ir panaudojimo kontrolės komisija:

Pirmininkė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Gedrimienė

Nariai:

specialistė apskaitai Vaida Norvaišienė;

direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams Eugenija Čekienė;

sandėlininkė Valentina Urbaitienė;

masažuotoja Rima Žilinskienė.

Klaipėdos l.-d. „Giliukas“ tarptautinio meninio projekto „Kuriantis vaikas – laimingas vaikas“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorės – Marytė Savickienė (II vadybinė kategorija), Aida Gedrimienė (II vadybinė kategorija).

Vadovė – auklėtoja Birutė Šimkutė.

Sekretorė – auklėtoja Loreta Karpuvienė.

Narės: pedagogės – Lina Patkaukienė, Rima Gricanova, Vilma Vilkienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ muzikinio projekto „Muzikos garsai“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Marytė Savickienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė – meninio ugdymo mokytoja Vilma Einikienė.

Sekretorė – auklėtoja Lina Patkaukienė.

Narės: pedagogės – Aids Gedrimienė, Nijolė Medvedeva, , Ilona Rebždienė, Ingrida Butkienė, Kristina Janavičienė, Loreta Černeckienė, Romualda Daukšienė, Ineta Mačiulaitienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ metraščio kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Aida Gedrimienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė – auklėtoja Romualda Daukšienė

Sekretorė – auklėtoja Raimonda Užpalienė.

Narės: pedagogės – Laima Laurinaitienė,  Ingrida Kasputytė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ ekologinio projekto „Gamta mūsų namai“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Marytė Savickienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė – auklėtoja Lina Patkaukienė.

Sekretorė – auklėtoja Kristina Janavičienė.

Narės: pedagogės – Aida Gedrimienė, Ineta Mačiulaitienė, Vilma Vilkienė, Loreta Karpuvienė, Audronė Žemgulienė, Rima Gricanova, Birutė Šimkutė, Laimina Alešiūnienė, Nijolė Medvedeva, Vilma Einikienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ vaikų sveikatingumo ugdymo projekto „Augu sveikas ir saugus“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Marytė Savickienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ilona Rebždienė.

Sekretorė – auklėtoja Kristina Janavičienė.

Narės: pedagogės – Aida Gedrimienė,  Ingrida Butkienė, Ineta Mačiulaitienė, Rima Gricanova, Nijolė Medvedeva, Rima Jefimova.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ pilietinio ugdymo projekto „Gimtinės spalvos“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Aida Gedrimienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė – auklėtoja Ingrida Butkienė.

Sekretorė – auklėtoja Laima Laurinaitienė.

Narės: pedagogės – Laimina Alešiūnienė, Vilma Einikienė, Rima Gricanova, Loreta Karpuvienė, Laima Laurinaitienė, Ineta Mačiulaitienė, Nijolė Medvedeva, Ilona Rebždienė, Vilma Vilkienė, Ingrida Kasputytė, Lina Patkaukienė, Loreta Černeckienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ vaikų saugaus ugdymo projekto „Aš saugus kai žinau“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Marytė Savickienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė - auklėtoja Rima Gricanova.

Sekretorė – logopedė Ingrida Kasputytė.

Narės: pedagogės – Aida Gedrimienė, Loreta Karpuvienė, Ilona Rebždienė,  Birutė Šimkutė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ vaikų teatrinio ugdymo projekto „Lėlė“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Loreta Černeckienė, auklėtoja-metodininkė.

Vadovė – auklėtoja Loreta Černeckienė.

Sekretorė – auklėtoja Rima Gricanova.

Narės: pedagogės – Ingrida Butkienė, Romualda Daukšienė, Ilona Rebždienė, Loreta Karpuvienė, Kristina Janavičienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ vaikų lietuvių kalbos ugdymo projekto „Keliaujame kalbos takeliu“ kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Marytė Savickienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ineta Mačiulaitienė.

Sekretorė – auklėtoja Audronė Žemgulienė.

Narės: pedagogės – Vilma Einikienė, Ingrida Kasputytė, Aida Gedrimienė,  Nijolė Medvedeva, Ilona Rebždienė, Raimonda Užpalienė,Vilma Vilkienė, Loreta Karpuvienė, Birutė Šimkutė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ interjero puošybos kūrybinė darbo grupė:

Projekto koordinatorė, kvalifikacija – Marytė Savickienė, II vadybinė kategorija.

Vadovė – auklėtoja Vilma Vilkienė.

Sekretorė – auklėtoja Kristina Janavičienė.

Narės: pedagogės – Loreta Karpuvienė, Audronė Žemgulienė,  Eglė Visockienė, Ineta Mačiulaitienė, Romualda Daukšienė, Ingrida Butkienė, Nijolė Medvedeva, Vilma Einikienė, Aida Gedrimienė.

Klaipėdos lopšelio-darželio „Giliukas“ vaikų saviraiškos skatinimo kūrybinė darbo grupė:

Vadovė – meninio ugdymo mokytoja Vilma Einikienė.

Narės:

pedagogės – Laimina Alešiūnienė, Ingrida Butkienė, Loreta Černeckienė, Aida Gedrimienė, Loreta Karpuvienė, Ingrida Kasputytė, Ineta Mačiulaitienė, Nijolė Medvedeva, Lina Patkaukienė, Ilona Rebždienė, Kristina Janavičienė.